I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej

Magdalena Stysiak, Daria Zwiech i Wiktoria Porażka zajęły I miejsce w w Turnieju piłki siatkowej trójek dziewcząt klas VI szkół podstawowych o puchar Burmistrza Wielunia Janusza Antczaka, który odbył się w Gimnazjum nr 2 im. Wieluńskich Batalionów Obrony Narodowej w Wieluniu uczestniczącym  w programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Do udział w turnieju zgłosiło się 8 szkół podstawowych, w tym Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieluniu, Szkoła Podstawowa nr 5 w Wieluniu, Szkoła Podstawowa w Niedzielsku, Szkoła Podstawowa w Rudzie, Szkoła Podstawowa w Kurowie, Szkoła Podstawowa w Gaszynie, Szkoła Podstawowa w Mokrsku, które łącznie do rywalizacji wystawiły 12 drużyn. Czytaj na radio.zw.

Wszystkie osiągnięcia